Chojnabeton | O firmie
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

O firmie

CHOJNA BETON Wytwórnia Wyrobów Betonowych Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą, która na pierwszym miejscu stawia na jakość swoich produktów. Potwierdzeniem naszej jakości są uzyskane przez nas Aprobaty techniczne i Certyfikaty jakości.

Nowe normy i przepisy stawiają coraz wyższe wymagania dotyczące sieci kanalizacyjnych i ściekowych w zakresie ich szczelności i drożności.
Dlatego też nasza misja to profesjonalizm i wysoka jakość naszych wyrobów betonowych, dbamy o czyste środowisko dla nas i przyszłych pokoleń.

Chojna Beton Wytwórnia Wyrobów Betonowych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 1998r. w wyniku przejęcia istniejącej firmy pod nazwą Wytwórnia Elementów Betonowych MOWLEN Sp. z o.o.

W 2001r. postanowieniem Sądu Rejonowego w Szczecinie, spółka została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego – pod numerem 0000011247.

Zakład jest położony w województwie zachodniopomorskim w mieście Chojna, w odległości 60 km od Szczecina oraz 13 km od przejścia granicznego z Niemcami w Krajniku Dolnym. Posiada dogodne połączenia drogowe i kolejowe.

Działalność społeczna

Podziękowania-z-BCC

Chcesz wiedzieć więcej? Odpowiemy na każde pytanie.